RPG hry

  • O ČEM TO JE:

Hra “Dungeons and Dragons” (někdy také označována jako D&D), která byla vytvořena v sedmdesátých letech minulého století Garym Gygaxem a Davem Arnesonem, patří mezi nejoblíbenější Role-Playing-Games (RPG) hry. Tato hra nebo její česká verze “Dračí doupě” je kooperativní hra na hrdiny, ve které 2 nebo více hráčů společně vytváří příběh mocných postav ve světě fantazie, podobně jako třeba v “Pánovi prstenů” od J.R.R. Tolkeina, “Eragonovi” od Christophera Paoliniho nebo v sérii “Zeměplocha” od Terryho Pratchetta. Jeden hráč v roli vypravěče (dějmistra)  vypráví příběh a ostatní hráči hrají své postavy. Vypravěč jim popíše místo a situaci a ostatní se rozhodují, jak se zachovají. Při hře se používá speciální dvacetistranná hrací kostka, která rozhoduje, zda hráči uspějí nebo zda budou muset překonat nějakou překážku. Vypravěč třeba nastolí a vysvětlí situaci, kdy se hráči ocitnou v kobce, kam je dal uvěznit zlý vládce. Tito hráči se mohou rozhodnout, že například prozkoumají podlahu, zda by nenašli něco, čím by mohli otevřít zámek a hází kostkou, která rozhodne, zda budou úspěšní. Toto je však pouze jedna možnost. Mohou se také rozhodnout, že přilákají strážce a ukradnou mu klíč nebo ho přepadnou, když jim ponese jídlo. Nebo počkají, až budou postaveni před soud, kde se budou obhajovat v roli svých postav. Hráči a vypravěč mají naprostou volnost při vymýšlení příběhu ve světě, který mohou vytvářet mnoha různými způsoby.

  • CO NABÍZÍME:

Tato hra rozvíjí představivost, kreativní myšlení a schopnost týmové práce. Hráči se ocitnou v mnoha různých životních situacích (reálných i nereálných), ve kterých budou muset vysvětlovat, jak by se zachovali v roli svých hrdinů – a to vše

V ANGLIČTINĚ S RODILÝM MLUVČÍM !

  • PRO KOHO TO JE :

Hra je vhodná pro děti, které milují příběhy, mají velkou představivost a určitou znalost angličtiny (úroveň B1). Kurz je limitován počtem 3-5 účastníků.

  • KDY TO JE :

Přijďte se svými dětmi na seznamovací a informační schůzku, která se bude konat ve dvou termínech, v úterý 16.10.2018 od 17.00 do 18.30 hodin a ve středu 17.10.2018  také od 17.00 do 18.30 hodin.

Kurzy budou zahájeny v týdnu od 22.10.2018 a budou se konat vždy v úterý nebo ve středu od 16.30 do 18.30 hodin.

  • KDE TO JE :

Naše nově vybavená učebna se nachází na adrese: Dykova 1127, 500 02 Hradec Králové 2 na Pražském Předměstí, (vchod do učebny je ze strany od hospody „U báby). Parkování bezplatné, dobré spojení autobusovou linkou 12 a 14.

  • CENA :

    Časová dotace kurzu je 120 minut/týdně, délka trvání kurzů je 10 týdnů.

    Cena za kurz: 5.900,- Kč

    Kurzy neprobíhají v době prázdnin a státních svátků.

  • Pro další informace nás prosím kontaktujte telefonem na 602 846 900

    nebo e-mailem: info@edumax.cz